Preko spletnega obrazca prijavite otroka v šolo plavanja, ki poteka v bazenu Cerkno.

Plavalni klub Cerkno

3.RAZVOJNI POKAL- BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR 2019

Datum: Nedelja 1 December 2019
    PK Branik Maribor je v soboto organiziral plavalno tekmovanje....

3.RAZVOJNI POKAL- BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR 2019 V soboto, 30.11.2019 je PK Branik Maribor organiziral tradicionalni Božičev memorial. Tekmovanja se je udeležilo 325 tekmovalcev iz 25 slovenskih klubov.
    Mladi cerkljanski plavalci (8) so nastopili dobro. Izstopala je TAJA PRIMOŽIČ, ki je osvojila bronasti kolajni in sicer na 50 m prosto in 100 m delfin.
    Med boljše dosežke lahko štejemo tudi peto mesto ZALE MOČNIK na 50 m prosto, vse rezultate TJAŠE MOČNIK, JONASA LAPAJNETA, JANŽA MAGAJNE ter TADEJA ZELENCA .KLARA MOČNIK je s povprečnim rezultatom osvojila peto mesto v disciplini 200 m delfin, JANJA LAPANJE pa je dober rezulat postavila na 100 m mešano.
    Štafeta 4 x 50 m prosto v postavi: JANJA LAPANJE, KLARA MOČNIK, TAJA PRIMOŽIČ in KLARA MOČNIK je bila peta.
    Za vse dosežene osebne rekorde plavalcem iskreno čestitamo.