Preko spletnega obrazca prijavite otroka v šolo plavanja, ki poteka v bazenu Cerkno.

Plavalni klub Cerkno

49.POKAL KRŠKO

Datum: Torek 21 Julij 2020
    Po doooolgem času smo bili spet na tekmovanju....

V soboto, 19.7.2020 je PK Celulozar organiziral plavalno tekmovanje za kategorijo dečkov in deklic ter mlajših dečkov in deklic. Nastopilo je skupno 340 plavalcev.

Po Coroni 19 in štirih mesecih mirovanja, smo bili prisotni tudi Cerkljani. V okoliščinah, ki so povsem drugačne od prej, v zagotavljanju vseh varnostnih zahtev, ki jih je predpisal NIJZ in po tem, da so se treningi pričeli šele julija, so mladi plavalci odlično opravili svoje delo.

Če pogledamo posameznike, se je najvišje uvrstila Taja Primožič v disciplini 100 m prosto, kjer je z odličnim osebnim rezultatom osvojila četrto mesto.Jonas Lapanje je bil osmi na 50 m prsno, Janž Magajne  prav tako osmi na 200 m hrbtno.

Janja Lapanje In Tjaša Lahajnar sta z odličnim nastopom v disciplini 50 m delfin krepko izboljšali svoje osebne rezultate.

Štafeta v postavi Jonas in Janja Lapanje, Janž Magajne ter Taja Primožič je osvojila osmo mesto med 24 sodelujočimi ekipami. V si plavalci pa so odplavali na 50 m prosto osebne rekorde.