Preko spletnega obrazca prijavite otroka v šolo plavanja, ki poteka v bazenu Cerkno.

Plavalni klub Cerkno

MEDNARODNI MITING VERONIKA 2019

Datum: Nedelja 30 Junij 2019
    Plavalno tekmovanje v Kamniku.

V soboto, 29.6.2019  je PK Cerkno sodeloval na tekmovanju v Kamniku. V močni mednarodni konkurenci se je zbralo 332 plavalcev iz Srbije , BIH in Slovenije, ki so se pomerili na razdaljah od 50 do 100 metrov.

100 m razdalje so se štele za finalne nastope, na krajši 50 m razdalji pa so potekala predtekmovanja in osem plavalcev v posameznih kategorijah se je potem uvrstilo v popoldanske finalne nastope. V dopoldanskem delu so  kolajno osvojili:

KLARA MOČNIK - 2. mesto  100 m delfin

JANŽ MAGAJNE  - 2. mesto 100 m hrbtno

JONAS LAPANJE – 3.mesto 100 m prosto

V popoldanska finalna tekmovanja pa so se uvrstili naslednji plavalci: JONAS LAPANJE, JANŽ MAGAJNE, AN PRIMOŽIČ, TAJA PRIMOŽIČ, ZALA MOČNIK, KLARA MOČNIK in JANJA LAPANJE.

JONAS je postal zmagovalec v disciplini 50 m prsno,

JANŽ  je osvojil drugo mesto v disciplini 50 m delfin in tretje na 50 m hrbtno.

TAJA  je bila šesta na 50 m hrbtno in sedma na 50 m prsno.

AN je osvojil sedmi mesti na 50 m prsno in 50 m prosto.

JANJA je bila šesta na 50 m prsno.

ZALA osma na 50 m prsno.

KLARA osma na 50 m delfin.

TJAŠA MOČNIK je prav tako odlično odplavala vse discipline in tudi odplavala manjkajoče norme za državno prvenstvo; navišjo uvrstitev je dosegla na 100 m hrbtno, kjer je osvojila deseto mesto.

TJAŠA LAHAJNAR  je bila šesta na 100 m hrbtno.

TADEJ ZELENC in TIANA LAHAJNAR pa sta osvojila štirinajsti mesti na 50 m prsno.