Preko spletnega obrazca prijavite otroka v šolo plavanja, ki poteka v bazenu Cerkno.

Plavalni klub Cerkno

MEMORIAL JOŽETA REBCA 2019

Datum: Nedelja 26 Maj 2019
    V soboto, 25.5.2019 smo se udeležili plavalnega tekmovanja v Radovljici.

MEMORIAL  JOŽETA REBCA 2019 Na tekmovanju je nastopilo nekaj  preko 200 plavalcev iz Srbije in Slovenije.Vreme je v dopoldanskem delu šlo plavalcem kar na roke, popoldanski del pa se je začel v dežju, kar pa ni oviralo plavalcev za dosego dobrih rezultatov.
    Cerkljani so imeli na tekmovanju enajst plavalcev, ki so domov prinesli 21 kolajn. Nekateri plavalci so bili zaradi popoldanske obveznosti prisotni samo v dopoldanskem delu tekmovanja.
    Najuspešnejša plavalka po osvojenih kolajnah je bila TAJA PRIMOŽIČ, ki je osvojila eno zlato in pet bronastih odličij.KLARA MOČNIK je je osvojila eno zlato in tri bronaste kolajne, AN PRIMOŽIČ je bil enkrat prvi in dvakrat drugi, JANJA LAPANJE je bila dvakrat tretja, ČRT LAHAJNAR dvakrat drugi, JANŽ MAGAJNE, TIANA LAHAJNAR, ZALA MOČNIK in TJAŠA MOČNIK pa so osvojili bronasto odličje.
    Največjo smolo je imel JONAS LAPANJE,ki je opravil pet štartov in vsakič osvojil četrto mesto.