Preko spletnega obrazca prijavite otroka v šolo plavanja, ki poteka v bazenu Cerkno.

MM MIKLAVŽ 2019

Datum: Ponedeljek 9 December 2019
    Ljubljanski bazen Tivoli je bil v soboto spet napolnjen s številnimi plavalci.....

To soboto je v ljubljanskem Tivoliju potekal že 28.MM MIKLAVŽ, katerega se je udeležilo okoli 500 plavalcev iz 23 slovenskih klubov in en klub iz BIH.

Cerkno je na tekmovanju zastopalo 12 plavalcev. Po celodnevnem tekmovanju, pa so bili rezultati sledeči:

TAJA PRIMOŽIČ je osvojila srebrni kolajni na 100 m delfin, 100 m prosto in bronasto odličje na 100 m prsno.V seštevku štirih rezultatov se je uvrstila v finalni del in v disciplini 100 m mešano osvojila sedmo mesto.

Poleg osebnih rekordov, so tudi ostali plavalci posegli po visokih mestih. KLARA MOČNIK je osvojila četrto mesto na 100 m delfin in sedmo na 100 m hrbtno. TJAŠA MOČNIK je bila dvakrat šesta in sicer na 100 m hrbtno in 100 m prsno. ZALA MOČNIK je bila peta na 100 m prsno, JANŽ MAGAJNE je imel isto uvrstitev na 100 m delfin.

JONAS LAPANJE  je bil trinajsti na 100 m prsno. Čestitke tudi ČRTU in TIANI( odlično sta odplavala vse discipline in tudi rezultatsko zelo napredovala)TJAŠI LAHAJNAR, ANU PRIMOŽIČU, TADEJU ZELENCU ( prvič se je spustil na 50 m prosto pod mejo štiridesetih sekund)in PATRIKU RAZPETU za osebne rekorde.