Preko spletnega obrazca prijavite otroka v šolo plavanja, ki poteka v bazenu Cerkno.

Facebook

Plavalni klub Cerkno

PRINC IN PRINCESA SPRINTA 2018

Datum: Ponedeljek 17 December 2018
    V soboto,15.12.2018 smo se udeležili plavalnega tekmovanja v ljubljanskem Tivoliju.Na tekmovanju je nastopilo preko tristo plavalcev iz Hrvaške, Srbije in Slovenije.

PRINC IN PRINCESA SPRINTA 2018  PK Cerkno je imel na tekmovanju sedemnajst plavalcev, ki so se pomerili v petih različnih disciplinah in v štafetnem plavanju. Tekmovalci so najprej plavali v predtekmovanju, v finalne nastope pa se je uvrstilo po osem plavalcev, ki so bili razdeljeni v več starostnih skupin.
    V kategoriji ml.dečkov in deklic ( l.2008/09 ) je JONAS LAPANJE zmagal v disciplini  prsno, bil četrti v kravlu in šesti v delfinu. JANŽ MAGAJNE je osvojil tretje mesto v kravlu tretje v delfinu in drugo v hrbtnem plavanju.
    TAJA PRIMOŽIČ je bila tretja v prsni tehniki , šesta v kravlu in še dvakrat osma in sicer v delfinu in hrbtnem plavanju. ZALA MOČNIK je osvojila šesto mesto v prsnem plavanju.
    KLARA MOČNIK je postala zmagovalka v APNEI (podvodno plavanje na vdih na 25 m ), dvakrat je bila druga in sicer v kravlu in delfinu ter dvakrat tretja v hrbtnem in prsnem plavanju. TJAŠA MOČNIK je osvojila četrti mesti v prsnem plavanju ter kravlu, šesto v hrbtnem in osmo v delfin. LARA FILIPIČ je osvojila dve bronasti kolajni in sicer v kravlu in delfinu.
    AN PRIMOŽIČ je bil tretji v ALPNEI, kravlu in delfinu ter drugi v prsnem. TADEJ ZELENC je v finalu prsno osvojil osmo mesto. TIT KARTARIČ je bil osmi v kravlu, ROK KATARIČ šesti in  četrti v ALPNEI. MATIC JEREB pa sedmi v hrbtnem plavanju.
    Štafeta v postavi: KLARA, TJAŠA MOČNIK,LARA FILIPIČ, AN PRIMOŽIČ, TIT KATARIČ in MATIC JEREB pa je osvojila prvo mesto.
    Tudi ostalim plavalcem iskrene čestitke: IVA KATARIČ ( uvrstila se je v finale v delfinu,vendar je bila zaradi napake diskvalificirana )TAJDA, TJAŠA IN ČRT LAHAJNAR
    in JANJA LAPANJE so bili prav tako dobri, vendar se niso uvrstili v finale.