DSCN1994
IMG 20190316 193846 (2)
IMG 20190316 190714
IMG 20190511 184845
IMG 20190511 154339
IMG 20190512 084833 (1)
IMG 9694
IMG 9696
IMG 20190511 170814
IMG 20190511 170651

    E-prijava v šolo plavanja

    Preko spletnega obrazca prijavite otroka v šolo plavanja, ki poteka v bazenu Cerkno.

    Facebook

    Plavalni klub Cerkno

    2.KOLO PRIMORSKE REGIJE-KOPER

    PROGRAM:

    50 m

    200 m

    50 m

    50 m

    100 m

    50 m

    100 m

    50 m

    100 m

     

    po Francetu

    Prosto

    Prsno

    Hrbtno

    Prosto

    Delfin

    Prsno

    Prosto

    Hrbtno

     

    Sodelujoči klubi:

     

    • PLAVALNI KLUB AJDOVŠČINA

    • PLAVALNI KLUB CERKNO

    • PLAVALNI KLUB NOVA GORICA

    • PLAVALNI KLUB TRIGLAV KRANJ

    • PLAVALNI KLUB KOPER

     

    Število sodelujočih:

    • Moških:         63

    • Žensk:           43

     

    Število štartov:   47

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

                                                                              


     

     

     

    SODNIŠKI ZBOR

     

     

     

    Vrhovni sodnik

    SONJA ULRIH

    Štarter

    JOŽE LEVAŠIČ, ALEŠ GLAVINA

     

     

    Pomočnik štarterja

    UMER BORUT

    Pomočnik štarterja

     

    Pomočnik štarterja

     

     

     

    Sodnik stila

    JOŽE TANKO

    Sodnik stila

    ROMAN STARIN

    Sodnik stila

     

    Sodnik stila

     

     

     

    Časomerilec 1

    UROŠ BATISTIČ

    Časomerilec 2

    NINA BIZJAK BAJEC

    Časomerilec 3

    SEBASTJAN MAŠERA

    Časomerilec 4

    MAJA KAVČIČ

    Časomerilec 5

    ANDREJ SILA

    Časomerilec 6

    MIRAN PURGAR

    Časomerilec 7

    JAN JURCA

    Časomerilec 8

    VANDA PODOBNIK

     

     

    Sodnik na obratu 1

    PETER PANGERC

    Sodnik na obratu 2

    ANDREJ PRIMOŽIČ

    Sodnik na obratu 3

    MARKO RIHTER

    Sodnik na obratu 4

    ANDREJ VELEC

    Sodnik na obratu 5

    ROSANA RIJAVEC

    Sodnik na obratu 6

    ORJANA GREGORIČ

    Sodnik na obratu 7

    ANDREJA BIZJAK

    Sodnik na obratu 8

    ALEKSANDER MISLEJ

     


     

    50 France MOŠKI

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    JERMAN    

    NIK

    2008

    KK

    1:13,32

     

     

     

    2

    JOKIČ

    STEFAN

    2006

    KK

    1:22,91

     

     

     

    3

    PERŠOLJA

    MATIJA

    2008

    NG

    1:23,02

     

     

     

    4

    POROČNIK

    ŽIGA

    2009

    KK

    1:41,89

     

     

     

    5

    ZUPIČIČ

    RUBEN

    2010

    KK

    NN

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    50 France ŽENSKE

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    IDEJA KROG

    ELA

    2008

    NG

    1:24,29

     

     

     

    2

    VALANTIČ

    MOJCA

    2011

    NG

    1:46,34

     

     

     

    3

    PERŠOLJA

    TONJA

    2010

    NG

    2:29,99

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    200 Prosto MOŠKI

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    BORŠIČ

    VID

    2001

    NG

    2:17,13

     

     

     

    2

    ŠIROK

    KOLJA

    2001

    NG

    2:21,79

     

     

     

    3

    ŠALINOVIČ

    ENEJ

    2003

    KK

    2:24,82

     

     

     

    4

    RIJAVEC

    MIHA

    2003

    PKA

    2:26,99

     

     

     

    5

    KLEVA

    BLAŽ

    2001

    KK

    2:29,04

     

     

     

    6

    TORKAR RAŽMAN

    TOMAS

    2004

    KK

    2:32,55

     

     

     

    7

    KORŠIČ

    DOMEN

    2003

    NG

    2:38,37

     

     

     

    8

    PREGELJ

    MARK

    2003

    KK

    2:39,07

     

     

     

    9

    PURGAR

    BORUT

    2004

    KK

    2:39,87

     

     

     

    10

    BAJEC

    DAVID

    2003

    PKA

    2:48,35

     

     

     

    11

    TROST

    GAL

    2002

    CER

    2:53,06

     

     

     

    12

    MOČNIK

    ANEJ

    2004

    CER

    2:57,90

     

     

     

    13

    PRIMOŽIČ

    AN

    2005

    CER

    3:01,31

     

     

     

    14

    MAJDIČ

    TINE

    2003

    CER

    3:02,12

     

     

     

    15

    JEREB

    MATIC

    2003

    CER

    3:15,40

     

     

     

    16

    MUŽINA

    NIK

    2004

    KK

    3:15,80

     

     

     

    17

    GABERŠČEK

    NEJC

    2003

    CER

    3:31,45

     

     

     

    18

    KRIVIČIČ

    JAKOB

    2003

    KK

    3:35,09

     

     

     

    19

    SOLAR

    ALEKS

    2003

    KK

    3:42,39

     

     

     

    20

    MILOŠEVIĆ

    NOVAK

    2005

    KK

    3:43,10

     

     

     

    21

    KRALJ

    JULIEN

    2007

    KK

    3:45,95

     

     

     

    22

    ŠTEFANIČ

    VID

    2005

    KK

    3:51,60

     

     

     

    23

    LAHAJNAR

    ČRT

    2005

    CER

    3:53,68

     

     

     

    24

    LUKIN

    ZAHAR

    2004

    KK

    4:02,03

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    200 Prosto ŽENSKE

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    LEVAŠIČ

    ŠPELA

    2005

    KK

    2:49,86

     

     

     

    2

    BATAGELJ

    NICOLE

    2003

    PKA

    2:53,54

     

     

     

    3

    RIHTER MEDOŠ

    MIJA

    2005

    KK

    2:55,63

     

     

     

    4

    ĐAKOVIČ

    ŠPELA

    2005

    PKA

    2:58,71

     

     

     

    5

    MIKLAVČIČ

    ANASTAZIJA

    2006

    KK

    3:11,43

     

     

     

    6

    RENKO

    VALERIJA

    2004

    KK

    3:13,70

     

     

     

    7

    MOČNIK

    KLARA

    2007

    CER

    3:31,74

     

     

     

    8

    PAJEK STARMAN

    AURORA

    2006

    KK

    3:39,60

     

     

     

    9

    MOČNIK

    TJAŠA

    2007

    CER

    3:48,44

     

     

     

    10

    ŠKERJANC

    GAJA

    2004

    KK

    3:48,90

     

     

     

    11

    PURGAR

    EMA

    2007

    KK

    3:50,41

     

     

     

    12

    KOZLOVIČ BAN

    ALIA

    2006

    KK

    NN

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    50 Prsno MOŠKI

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    ŠIROK

    KOLJA

    2001

    NG

    36,67

     

     

     

    2

    ZAVRTANIK

    KLEMEN

    2003

    NG

    37,72

     

     

     

    3

    TORKAR RAŽMAN

    TOMAS

    2004

    KK

    43,60

     

     

     

    4

    ŠALINOVIČ

    ENEJ

    2003

    KK

    43,91

     

     

     

    5

    PREGELJ

    MARK

    2003

    KK

    44,56

     

     

     

    6

    PRIMOŽIČ

    AN

    2005

    CER

    46,41

     

     

     

    7

    JAMBROŠIČ

    NIK

    2003

    KK

    47,18

     

     

     

    8

    MAJDIČ

    TINE

    2003

    CER

    48,41

     

     

     

    9

    LUKIN

    ZAHAR

    2004

    KK

    50,15

     

     

     

    10

    JEREB

    MATIC

    2003

    CER

    51,20

     

     

     

    11

    PURGAR

    BORUT

    2004

    KK

    51,65

     

     

     

    12

    MILOŠEVIĆ

    NOVAK

    2005

    KK

    52,25

     

     

     

    13

    ŠUBIC

    ALAN

    2005

    NG

    53,88

     

     

     

    14

    BREŠKI ČOKLC

    GAL

    2005

    PKA

    54,36

     

     

     

    15

    ŠTEFANIČ

    VID

    2005

    KK

    56,65

     

     

     

    16

    LAHAJNAR

    ČRT

    2005

    CER

    57,55

     

     

     

    17

    MISLEJ

    MANUEL

    2004

    PKA

    58,43

     

     

     

    18

    GOR

    DANIEL

    2008

    KK

    1:01,07

     

     

     

    19

    FERJANČIČ

    ANEJ

    2007

    PKA

    1:01,21

     

     

     

    20

    OROŽ

    ŽIGA

    2007

    PKA

    1:02,56

     

     

     

    21

    KRAGELJ

    ČRT

    2008

    PKA

    1:02,73

     

     

     

    22

    ČELIK

    MAKS

    2006

    CER

    1:04,30

     

     

     

    23

    TROST

    MARE

    2007

    CER

    1:04,82

     

     

     

    24

    RAZPET

    ANŽE

    2007

    CER

    1:05,34

     

     

     

    25

    KAVRE

    JANI

    2004

    KK

    1:05,39

     

     

     

    26

    GRIPARIČ

    LIAM

    2007

    KK

    1:08,27

     

     

     

    27

    VELEC

    MATIJA

    2008

    KK

    1:09,15

     

     

     

    28

    MAŠERA

    GAŠPER

    2009

    NG

    1:09,85

     

     

     

    29

    SANABOR

    TEO

    2006

    NG

    1:09,99

     

     

     

    30

    UŠAJ

    DOMINIK

    2008

    PKA

    1:10,19

     

     

     

    31

    LAPAJNE

    JONAS

    2009

    CER

    1:10,85

     

     

     

    32

    LEVAŠIČ

    KLEMEN

    2008

    KK

    1:11,06

     

     

     

    33

    ŠKERJANC

    TIMOTEJ

    2007

    KK

    1:11,59

     

     

     

    34

    BRŽAN

    TIBOR

    2007

    KK

    1:14,51

     

     

     

    35

    MAGAJNE

    JANŽ

    2009

    CER

    1:18,87

     

     

     

    36

    SIMONIČ NOVAČ

    JULLIERMO

    2007

    KK

    1:21,75

     

     

     

    37

    BRŽAN

    TOSJA

    2010

    KK

    1:29,34

     

     

     

    38

    RAZPET

    ANDRAŽ

    2009

    CER

    1:44,48

     

     

     

    39

    UŠAJ

    LIAN

    2005

    NG

    NN

     

     

     

    40

    MARKIČ

    MATJAŽ

    1983

    KK

    NN

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    50 Prsno ŽENSKE

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    PAVLOVIĆ

    TAMARA

    1996

    KK

    41,65

     

     

     

    2

    RABIČ

    RAFAELA

    2001

    TK

    42,34

     

     

     

    3

    LEVAŠIČ

    ŠPELA

    2005

    KK

    48,33

     

     

     

    4

    MIKLAVČIČ

    ANASTAZIJA

    2006

    KK

    48,55

     

     

     

    5

    PETRIČ

    METKA

    2002

    NG

    51,86

     

     

     

    6

    PANGERC

    GAIA

    2004

    KK

    53,55

     

     

     

    7

    ŠKERJANC

    GAJA

    2004

    KK

    54,07

     

     

     

    8

    MOČNIK

    TJAŠA

    2007

    CER

    55,05

     

     

     

    9

    SILA

    NEŽA

    2007

    KK

    57,89

     

     

     

    10

    MOČNIK

    TIJA

    2007

    CER

    57,99

     

     

     

    11

    BAJEC

    EMA

    2006

    PKA

    59,81

     

     

     

    12

    PANGERC

    NEJA

    2007

    KK

    1:00,10

     

     

     

    13

    KOLNIK

    KAJA

    2006

    KK

    1:00,96

     

     

     

    14

    MAJDIČ

    ŠPELA

    2007

    CER

    1:03,38

     

     

     

    15

    URŠIČ

    NEVA

    2009

    CER

    1:03,72

     

     

     

    16

    SAKSIDA

    TINA

    2006

    NG

    1:04,63

     

     

     

    17

    PRIMOŽIČ

    TAJA

    2009

    CER

    1:04,88

     

     

     

    18

    MOČNIK

    ZALA

    2009

    CER

    1:05,14

     

     

     

    19

    LAPANJE

    JANJA

    2008

    CER

    1:05,67

     

     

     

    20

    SANABOR

    ELA

    2007

    NG

    1:08,27

     

     

     

    21

    LAHAJNAR

    TJAŠA

    2008

    CER

    1:33,12

     

     

     

    22

    SILVESTRO

    NOA

    2010

    KK

    1:35,44

     

     

     

    23

    GRIŽON

    JULIJA

    2010

    KK

    1:46,21

     

     

     

    24

    LAHAJNAR

    TAJDA

    2010

    CER

    2:24,00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    50 Hrbtno MOŠKI

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    BORŠIČ

    VID

    2001

    NG

    33,37

     

     

     

    2

    TROST

    GAL

    2002

    CER

    38,01

     

     

     

    3

    KORŠIČ

    DOMEN

    2003

    NG

    38,85

     

     

     

    4

    KLEVA

    BLAŽ

    2001

    KK

    41,70

     

     

     

    5

    PREGELJ

    MARK

    2003

    KK

    41,74

     

     

     

    6

    ŠVAROVSKIJ

    FEDJA

    2003

    NG

    43,80

     

     

     

    7

    JAMBROŠIČ

    NIK

    2003

    KK

    47,06

     

     

     

    8

    MOČNIK

    ANEJ

    2004

    CER

    47,92

     

     

     

    9

    KRIVIČIČ

    JAKOB

    2003

    KK

    49,65

     

     

     

    10

    LUKIN

    ZAHAR

    2004

    KK

    52,31

     

     

     

    11

    KRALJ

    JULIEN

    2007

    KK

    57,96

     

     

     

    12

    KAVRE

    JANI

    2004

    KK

    58,20

     

     

     

    13

    OROŽ

    LUKA

    2007

    PKA

    58,25

     

     

     

    14

    GOR

    DANIEL

    2008

    KK

    58,25

     

     

     

    15

    ŠTEFANIČ

    VID

    2005

    KK

    59,30

     

     

     

    16

    TROST

    MARE

    2007

    CER

    59,84

     

     

     

    17

    ČELIK

    MAKS

    2006

    CER

    1:00,90

     

     

     

    18

    RAZPET

    ANŽE

    2007

    CER

    1:02,42

     

     

     

    19

    VALANTIČ

    NACE

    2009

    NG

    1:06,39

     

     

     

    20

    GRIPARIČ

    LIAM

    2007

    KK

    1:08,20

     

     

     

    21

    MAGAJNE

    JANŽ

    2009

    CER

    1:09,59

     

     

     

    22

    LEVAŠIČ

    KLEMEN

    2008

    KK

    1:09,63

     

     

     

    23

    FERJANČIČ

    ANEJ

    2007

    PKA

    1:09,87

     

     

     

    24

    RAZPET

    ANDRAŽ

    2009

    CER

    1:11,86

     

     

     

    25

    ŠKERJANC

    TIMOTEJ

    2007

    KK

    1:14,80

     

     

     

    26

    UŠAJ

    DOMINIK

    2008

    PKA

    1:16,22

     

     

     

    27

    VELEC

    MATIJA

    2008

    KK

    1:17,30

     

     

     

    28

    LAPAJNE

    JONAS

    2009

    CER

    NN

     

     

     

    29

    UŠAJ

    LIAN

    2005

    NG

    NN

     

     

    50 Hrbtno ŽENSKE

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    RIHTER

    VERONIKA

    2002

    KK

    36,69

     

     

     

    2

    ŠAVLE

    ŠPELA

    2003

    NG

    38,58

     

     

     

    3

    STARIN

    MARUŠKA

    2003

    KK

    42,52

     

     

     

    4

    AUGUŠTIN

    ANA

    2000

    KK

    43,72

     

     

     

    5

    RENKO

    VALERIJA

    2004

    KK

    51,29

     

     

     

    6

    MAŠERA

    EVA

    2006

    NG

    51,73

     

     

     

    7

    BREŠKI ČOKLC

    IZZA

    2007

    PKA

    51,75

     

     

     

    8

    MOČNIK

    KLARA

    2007

    CER

    53,60

     

     

     

    9

    PAJEK STARMAN

    AURORA

    2006

    KK

    54,70

     

     

     

    10

    RUGGIERI

    ANNA LAURA

    2008

    KK

    56,80

     

     

     

    11

    KOLNIK

    KAJA

    2006

    KK

    58,10

     

     

     

    12

    SILA

    NEŽA

    2007

    KK

    58,31

     

     

     

    13

    PURGAR

    EMA

    2007

    KK

    1:00,44

     

     

     

    14

    BAJEC

    EMA

    2006

    PKA

    1:04,56

     

     

     

    15

    MOČNIK

    ZALA

    2009

    CER

    1:09,24

     

     

     

    16

    LAPANJE

    JANJA

    2008

    CER

    1:12,26

     

     

     

    17

    LAHAJNAR

    TJAŠA

    2008

    CER

    1:19,95

     

     

     

    18

    URŠIČ

    NEVA

    2009

    CER

    1:25,19

     

     

     

    19

    LAHAJNAR

    TAJDA

    2010

    CER

    NN

     

     

     

    20

    KOZLOVIČ BAN

    ALIA

    2006

    KK

    NN

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    100 Prosto MOŠKI

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    RIJAVEC

    MIHA

    2003

    PKA

    1:08,05

     

     

     

    2

    ŠALINOVIČ

    ENEJ

    2003

    KK

    1:08,20

     

     

     

    3

    KLEVA

    BLAŽ

    2001

    KK

    1:09,78

     

     

     

    4

    TORKAR RAŽMAN

    TOMAS

    2004

    KK

    1:11,33

     

     

     

    5

    PURGAR

    BORUT

    2004

    KK

    1:15,76

     

     

     

    6

    TROST

    GAL

    2002

    CER

    1:17,52

     

     

     

    7

    JAMBROŠIČ

    NIK

    2003

    KK

    1:22,80

     

     

     

    8

    MAJDIČ

    TINE

    2003

    CER

    1:23,09

     

     

     

    9

    MOČNIK

    ANEJ

    2004

    CER

    1:23,69

     

     

     

    10

    BATAGELJ

    MICHEL

    2006

    PKA

    1:24,96

     

     

     

    11

    BATISTIČ

    MAKS

    2006

    NG

    1:28,38

     

     

     

    12

    MUŽINA

    NIK

    2004

    KK

    1:31,90

     

     

     

    13

    JEREB

    MATIC

    2003

    CER

    1:34,58

     

     

     

    14

    MISLEJ

    MANUEL

    2004

    PKA

    1:34,94

     

     

     

    15

    ŠUBIC

    ALAN

    2005

    NG

    1:36,02

     

     

     

    16

    KRIVIČIČ

    JAKOB

    2003

    KK

    1:36,44

     

     

     

    17

    BRŽAN

    TIBOR

    2007

    KK

    1:37,94

     

     

     

    18

    PAHOR

    TJAŠ

    2005

    PKA

    1:39,45

     

     

     

    19

    KRALJ

    JULIEN

    2007

    KK

    1:48,73

     

     

     

    20

    MILOŠEVIĆ

    NOVAK

    2005

    KK

    1:49,90

     

     

     

    21

    KAVRE

    JANI

    2004

    KK

    1:50,07

     

     

     

    22

    LAHAJNAR

    ČRT

    2005

    CER

    1:52,03

     

     

     

    23

    SOLAR

    ALEKS

    2003

    KK

    1:55,48

     

     

     

    24

    LUKIN

    ZAHAR

    2004

    KK

    1:57,16

     

     

     

    25

    OROŽ

    LUKA

    2007

    PKA

    2:13,19

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    100 Prosto ŽENSKE

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    RIHTER

    VERONIKA

    2002

    KK

    1:09,86

     

     

     

    2

    RABIČ

    RAFAELA

    2001

    TK

    1:16,50

     

     

     

    3

    ĐAKOVIČ

    ŠPELA

    2005

    PKA

    1:23,86

     

     

     

    4

    STARIN

    MARUŠKA

    2003

    KK

    1:24,20

     

     

     

    5

    LEVAŠIČ

    ŠPELA

    2005

    KK

    1:24,90

     

     

     

    6

    PANGERC

    GAIA

    2004

    KK

    1:25,79

     

     

     

    7

    RIHTER MEDOŠ

    MIJA

    2005

    KK

    1:28,43

     

     

     

    8

    MIKLAVČIČ

    ANASTAZIJA

    2006

    KK

    1:29,94

     

     

     

    9

    PETRIČ

    METKA

    2002

    NG

    1:30,77

     

     

     

    10

    RENKO

    VALERIJA

    2004

    KK

    1:30,92

     

     

     

    11

    MAŠERA

    EVA

    2006

    NG

    1:35,90

     

     

     

    12

    BREŠKI ČOKLC

    IZZA

    2007

    PKA

    1:43,12

     

     

     

    13

    PANGERC

    NEJA

    2007

    KK

    1:44,25

     

     

     

    14

    ŠKERJANC

    GAJA

    2004

    KK

    1:44,51

     

     

     

    15

    PAJEK STARMAN

    AURORA

    2006

    KK

    1:45,61

     

     

     

    16

    RUGGIERI

    ANNA LAURA

    2008

    KK

    1:50,58