DSCN1994
IMG 20190316 193846 (2)
IMG 20190316 190714
IMG 20190511 154339
IMG 20190512 084833 (1)
IMG 9694
IMG 20190511 170814
IMG 20190511 154428
Radovljica
IMG 20190907 TAJA

    E-prijava v šolo plavanja

    Preko spletnega obrazca prijavite otroka v šolo plavanja, ki poteka v bazenu Cerkno.

    Facebook

    Plavalni klub Cerkno

    CERKNO 2015

    PLAVALNI MITING
    CERKNO 2015
    Plavalno tekmovanje primorskih klubov
    21. marec 2015
    1ML.DEČKI 2006 IN MLAJŠI
    zap.št.priimek in imeletnikklubPRSNOKRAVLHRBTNODELFIN SKUPNO
    1.BATISTIČ MAKS2006NG00:31,5800:19,9400:24,5000:28,50 01:44,52
    2.ŠTRAVS MATIC2007CER00:32,5100:31,3900:33,3900:36,84 02:14,13
    3.RAZPET ANŽE2007CER00:34,7700:26,0800:27,7900:46,79 02:15,43
    4.TROST MARE2007CER00:30,9700:28,8800:29,4000:48,30 02:17,55
    5.KOKALJ JAKOB2008CER00:39,5200:32,2400:35,3000:56,98 02:44,04
    6.RAZPET ANDRAŽ2009CER00:40,9700:51,0600:46,3905:00,00 07:18,42
              
    2ML.DEKLICE 2006 IN MLAJŠE       
    zap.štpriimek in imeletnikklubPRSNOKRAVLHRBTNODELFIN SKUPNO
    1.MOČNIK KLARA2007CER00:26,6600:21,0900:24,7700:24,84 01:37,36
    2.MIKLAVČIČ ANASTAZIJA2006KK00:27,4400:21,8600:28,3500:28,95 01:46,60
    3.MOČNIK TJAŠA2007CER00:28,5100:22,5800:27,1600:31,72 01:49,97
    4.MAŠERA EVA2006NG00:29,2400:23,0300:26,9000:33,26 01:52,43
    5.LAHAJNAR TIANA2006CER00:31,5700:23,4500:27,5900:34,88 01:57,49
    6.MOČNIK TIJA2007CER00:29,9000:29,2400:33,5200:40,32 02:12,98
    7.RUGIERI ANNA LAURA2008KK00:30,1000:30,3000:31,0200:42,7402:14,16
    8.VRTOVEC VIDA2006PKA00:34,7800:30,7300:33,2000:48,00 02:26,71
    9.BAJEC EMA2006PKA00:28,7300:31,2000:36,4005:00,00 06:36,33
    10.MAJDIČ ŠPELA2007CER00:28,6000:30,7000:37,4105:00,00 06:36,71
    11.MAVRI LEJA2006CER00:29,8600:34,9900:35,1305:00,00 06:39,98
    12.PLEŠNAR TINKARA2008PKA00:35,0900:33,1900:38,0605:00,00 06:46,34
    13.MOČNIK ZALA2009CER00:34,5600:34,7100:40,4605:00,00 06:49,73
    14.DREV IVANA2009CER00:44,4801:01,7401:09,1105:00,00 07:55,33
    15.LAHAJNAR TJAŠA2008CER00:44,9505:00,0005:00,0005:00,00 15:44,95
    16.URŠIČ NEVA2009CER05:00,0001:15,2705:00,0005:00,00 16:15,27
    5DEČKI 2004/2005        
    zap.št.ime in priimekletnikklubPRSNOKRAVLHRBTNODELFIN SKUPNO
    1.TURK MATIC2004KK00:42,2400:33,1800:40,7400:38,45 02:34,61
    2.TORKAR RAŽMAN TOMAS2004KK00:44,7000:35,0900:42,2600:43,30 02:45,35
    3.PRIMOŽIČ AN2005CER00:44,7200:38,5600:49,9800:48,29 03:01,55
    4.MOČNIK ANEJ2004CER00:53,9500:37,8300:47,4000:53,02 03:12,20
    5.KATARIČ TIT2004CER00:53,4300:38,6400:55,7100:57,02 03:24,80
    6.KATARIČ ROK2005CER00:56,6700:47,0300:49,3200:55,30 03:28,32
    7.LAHAJNAR ČRT2005CER01:00,0300:53,7701:11,1801:15,78 04:20,76
    8.PURGAR BORUT2004KK00:54,9900:43,2600:52,7605:00,00 07:31,01
    9.POSEGA JAN2005PKA00:58,0200:42,8600:53,0605:00,00 07:33,94
    10.ROJC MANUEL2004KK01:00,0400:43,6100:51,9505:00,00 07:35,60
    11.MILOŠEVIČ NOVAK2005KK00:54,0300:49,8400:58,1805:00,00 07:42,05
    12.PAHOR TJAŠ2005PKA01:07,0300:54,8401:02,0605:00,00 08:03,93
    13.ŠTEFANIČ VID2005KK01:04,6401:08,6401:12,9805:00,00 08:26,26
    14.BAJC LUKA2005PKA01:11,6500:59,1505:00,0005:00,00 12:10,80
              
              
    8DEKLICE 2004/05        
    zap.št.ime in priimekletnikklubPRSNOKRAVLHRBTNODELFIN SKUPNO
    1.LIČEN SARA2005PKA00:50,5000:36,0600:48,8800:46,02 03:01,46
    2.DUMENČIČ SANJA2004PKA00:49,2100:36,1600:44,4500:52,65 03:02,47
    3.LEVAŠIČ ŠPELA2005KK00:49,7600:39,7700:45,2300:56,60 03:11,36
    4.FILIPIČ LARA2005CER00:56,3600:49,9400:57,5701:06,74 03:50,61
    5.PANGERC GAJA2004KK00:59,8800:46,9700:58,9105:00,00 07:45,76
    6.ČEHOVIN EMA2005PKA00:56,0900:53,5801:04,1705:00,00 07:53,84
    7.RENKO VALERIJA2004KK01:02,1200:49,1701:03,6305:00,00 07:54,92
    8.PLEŠNAR ŽIVA2005PKA01:01,9001:05,2901:12,2205:00,00 08:19,41
    9.ŠKERJANC GAJA2004KK00:59,8301:08,6301:14,0005:00,00 08:22,46
    10.VRTOVEC NEŽA 2004PKA00:55,9601:04,8401:24,6405:00,00 08:25,44
    11.CURK PIA2004PKA00:57,6600:49,6305:00,0005:00,00 11:47,29
    12.ŠTRANCAR ELA2004PKA00:55,6200:58,7805:00,0005:00,00 11:54,40
              
    10DEČKI 2003/02        
    zap.št.ime in priimekletnikklubPRSNOKRAVLHRBTNODELFIN SKUPNO
    1.ZAVRTANIK KLEMEN2003NG00:38,4300:32,2800:40,8400:37,56 02:29,11
    2.BRLEK MAJ2003KK00:42,4300:30,6600:38,1600:38,62 02:29,87
    3.PREGELJ MARK2003KK00:44,7800:34,7800:39,7100:40,84 02:40,11
    4.RIJAVEC MIHA2003PKA00:50,2000:35,9100:44,4800:39,25 02:49,84
    5.ŠALINOVIČ ENEJ2003KK00:49,2800:34,6700:42,7500:43,22 02:49,92
    6.KLASIĆ BLAŽ2003CER00:44,5400:34,9400:42,5000:48,44 02:50,42
    7.MAJDIČ TINE2003CER00:47,3200:35,0900:48,4600:56,66 03:07,53
    8.JAMBROŠIČ NIK2003KK00:50,2000:38,7600:51,3400:53,67 03:13,97
    9.ŠVAROVSKIJ FEDJA2003NG00:55,5200:39,8100:47,0500:53,23 03:15,61
    10.GABERŠČEK NEJC2003CER00:54,6300:40,0500:46,4901:00,77 03:21,94
    11.SEKULOSKI FILIP2002KK00:53,6100:46,4900:56,2105:00,00 07:36,31
    12.GERGETA TIMOTY2003KK01:09,2300:54,1401:08,9205:00,00 08:12,29
    13.SOLAR ALEKS2003KK01:18,8500:57,4901:09,8605:00,00 08:26,20
              
              
    13DEKLICE 2003/02        
    zap.št.ime in priimekletnikklubPRSNOKRAVLHRBTNODELFIN SKUPNO
    1.GARAFOLJ NOEL2002KK00:43,0800:30,7400:37,3700:38,56 02:29,75
    2.RIHTER VERONIKA2002KK00:45,5500:33,3100:39,9100:38,70 02:37,47
    3.LEVAŠIČ MANCA2002KK00:46,3100:37,0500:43,6300:45,24 02:52,23
    4.VOLAŠ MAJA2002KK00:47,5400:35,8000:43,4900:45,74 02:52,57
    5.ŠAVLE ŠPELA2003NG00:51,1700:39,2800:42,9600:48,92 03:02,33
    6.NUSDORFER NELI2003PKA00:45,2200:39,6600:49,4200:49,65 03:03,95
    7.PETRIČ METKA2002NG00:51,3100:43,5601:03,4800:58,60 03:36,95
    8.JERETIČ KLEA2003KK00:56,3900:46,7701:02,3100:58,38 03:43,85
    9.TOPALOVIČ AIDA2003PKA00:44,9300:38,1400:48,2105:00,00 07:11,28
    10.CURK PIA2004PKA00:57,6600:49,6305:00,0005:00,00 11:47,29
     
              
    15DEČKI IN DEKLICE 2001 IN STAREJŠI      
    zap.štpriimek in imeletnikklubPRSNOKRAVLHRBTNODELFIN SKUPNO
    1.MAVRIČ ŽAN1998CER00:35,7800:27,5700:30,6100:28,89 02:02,85
    2.KOVAČ MATEVŽ1998CER00:36,5900:26,3500:31,2700:28,74 02:02,95
    3.OBIDIČ MIHA2001NG00:39,6600:28,6400:34,4600:35,85 02:18,61
    4.ČERNE LUKA2001NG00:40,6300:33,0600:43,5700:47,81 02:45,07
    5.KLEVA BLAŽ2001KK00:42,2700:35,4400:43,3700:44,81 02:45,89
    6.KOGLOT LUKA 2000NG00:48,5500:34,0000:43,9500:48,32 02:54,82
    7.MIHELJ DENI2001NG00:56,7200:34,4300:40,4500:46,45 02:58,05
              
    1.SEDEJ ANJA2000CER00:38,1700:30,2400:34,5600:32,72 02:15,69
    2.KLASIĆ PETRA2001CER00:42,6900:32,9400:39,2500:36,32 02:31,20

    Koledar dogodkov

    << >>
    September 2019
    pon tor sre čet pet sob ned
    26 27 28 29 30 31 1
    2 3 4 5 6 7 8
    9 10 11 12 13 14 15
    16 17 18 19 20 21 22
    23 24 25 26 27 28 29
    30 1 2 3 4 5 6

    E-novice

    Naročam se na e-novice.